Опори під сонячні панелі

Для встановлення сонячних панелей використовуються спеціальні каркасні конструкції – монтажні системи, які забезпечують правильний кут нахилу і міцність всієї конструкції.

BlockMaster виконує повний цикл проектування, виготовлення і комплектації опорних систем на одному підприємстві.

Компанія управляє заводом з виробництва сталевих опорних структур та інших металоконструкцій. Продукція, що випускається, відповідає національним і міжнародним стандартам (ISO 9001).

Компетентність команди, технологічне оснащення виробництва, перевірені партнери та правило працювати тільки з надійними постачальниками дозволяють виготовити опорні конструкції під сонячні панелі різних типів і складності в заплановані терміни та з високою точністю.

При реалізації проектів ми орієнтуємося на такі показники, як мінімум експлуатаційних витрат, ефективність і оптимальність опорних конструкцій, а також довговічність, надійність і зручність експлуатації фотоелектричних систем.

Виготовлення та монтаж металоконструкцій BlockMaster при будівництві об’єктів відновлюваної енергетики забезпечують можливість отримати додатково збільшений коефіцієнт до «зеленого тарифу».