Стандарти управління якістю

СТАНДАРТИ УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ

Ми пропонуємо найкращі комплексні рішення і системно підходимо до реалізації проектів будівництва. Ми застосовуємо в своїй роботі інновації і постійно вдосконалюємо технічні рішення, виробничі процеси та систему менеджменту. Ми цінуємо час наших партнерів і сприяємо розвитку їх проектів. Ми неухильно працюємо над підвищенням професійних навичок наших співробітників. Ми прагнемо до лідерства на ринку.

У виробництві будівельних металоконструкцій ми націлені на створення повного комплексу послуг з проектування, виготовлення та монтажу металевих конструкцій різних типів складності. У створенні проектів швидко монтованих будівель ми реалізуємо індивідуальні рішення на основі технологій мобільного модульного будівництва. Для реалізації проектів будівництва промислових і енергетичних об’єктів ми застосовуємо сучасні методи проектування, системний підхід в управлінні будівельними проектами, надійне обладнання і комплектуючі, пропонуємо рішення «під ключ». В обслуговуванні об’єктів генерації задіяні висококваліфіковані фахівці, які в своїй роботі керуються сучасними методами і технологіями аналізу показників і контролю роботи об’єкта.

У своїй діяльності Компанія “Блок Майстер Україна” керується розумінням того, що зростання рівня задоволеності наших замовників, чітке виконання взятих на себе зобов’язань і стабільний рівень якості продукції забезпечують розвиток підприємства.

Підприємство гарантує створення і виробництво якісної продукції, конкурентоспроможної на внутрішньому і зовнішньому ринках. Наявність таких гарантій підтверджує постійне підвищення технічного рівня виробництва, впровадження передових технологій, застосування надійних матеріалів, обладнання та комплектуючих, багаторічний успішний досвід і висококваліфікована команда.

Якість для Компанії “Блок Майстер Україна” – стратегічний показник оцінки діяльності, запорука благополуччя всього колективу і окремо кожного співробітника. Виготовлена продукція повинна відповідати побажанням замовників, сучасним рішенням і вимогам стандартів, прийнятих в Україні та міжнародній практиці.

Реалізація Політики та завдань у сфері якості досягається шляхом:

 • створення і функціонування системи за моделлю міжнародного стандарту ISO 9001;
 • використання затвердженого підходу до управління і постійного поліпшення процесів;
 • розширення пропозицій і ринків збуту;
 • використання сучасних технологій, якісних матеріалів і надійного устаткування;
 • постійного підвищення науково-технічного рівня і вдосконалення рішень;
 • розробки довгострокових програм співробітництва;
 • управління, систематичного навчання і підвищення кваліфікації персоналу всіх рівнів;
 • встановлення персональної відповідальності співробітників за якість своєї роботи, від голови правління до робочого на підприємстві на основі регулярного аналізу отриманих результатів;
 • дотримання вимог чинного законодавства та міжнародних стандартів відповідно напрямків діяльності.

Керівництво Компанії “Блок Майстер Україна” бере на себе повну відповідальність за:

 • дотримання норм законів і міжнародних стандартів;
 • розробку політики, цілей і планів компанії;
 • постійне вдосконалення системи управління якістю компанії;
 • забезпечення виробничого процесу фінансовими і матеріальними ресурсами;
 • створення атмосфери, що сприяє досягненню цілей, реалізації ідей, розвитку співробітників, їх матеріальної та нематеріальної мотивації.

Директор
ТОВ “Блок Майстер Україна”
Віталій Тимощенко