Виробничі потужності

Отримайте більше інформації

Виробнича база – спеціалізований завод.

З моменту його заснування і по сьогоднішній день завод є найбільшим зі спеціалізованих підприємств з виробництва мобільних модульних споруд в Україні.

Завод в місті Старокостянтинові Хмельницької області був заснований в липні 1971 року як підприємство в структурі Мінсільгоспбуду, орієнтоване на виробництво металоформ, будівельних металоконструкцій і блок-модульних будівель. З часів незалежності України підприємство зберегло свою спрямованість і є єдиним спеціалізованим і унікальним виробником мобільних модульних споруд в країні, спроектованим і побудованим для цього.

На даний момент роботу підприємства можна охарактеризувати як неухильне зростання обсягів виробництва, докорінне оновлення технічного парку, розширення клієнтської бази, вдосконалення технологічного процесу (сертифікація підприємства згідно ISO 9001 та акредитація власної технічної лабораторії), зростання інженерного і виробничого персоналу.

BlockMaster випускає продукцію високої якості, що відповідає національним та міжнародним стандартам. Вся вироблена продукція компанії атестована сертифікатами УкрСЕПРО.

Мобільні будівлі BlockMaster допоможуть розгорнути необхідні приміщення в найкоротші терміни і в будь-який час року. Модульні будівлі комплектуються системами життєзабезпечення, сантехнікою, меблями, електроустаткуванням і побутовими приладами. Функціональність і надійність блок-модулів забезпечуються на етапі проектування, що гарантує їх тривалу експлуатацію.