Житлові

Отримайте більше інформації

Великий вибір матеріалів для обробки та наявність усіх необхідних інженерних систем забезпечать комфорт тривалого перебування і функціональність експлуатації модульних будівель BlockMaster.

Блок-модульні і каркасно-панельні будиночки BlockMaster – саме вигідне рішення для швидкого введення в експлуатацію, а також гідна альтернатива традиційному котеджному будівництву.

Модульні будівлі хостелів, готелів і готельних комплексів BlockMaster можуть бути автономними і мобільними, що робить такі будівлі оптимальним рішенням для облаштування тимчасових ділянок або віддалених територій.

Модульна технологія зведення будівель дозволяє в найкоротші терміни отримати придатну до комфортної експлуатації будівлю з можливістю неодноразового переміщення і без необхідності проходження довгих узгоджень з дозвільними інстанціями.

Дачний будинок, будиночок рибалки і мисливця, гостьовий будинок, гараж і інше господарсько-побутова будівля і будова BlockMaster може бути виготовлена «під ключ» до 30 календарних днів.

Ще однією перевагою модульних будинків є можливість установки будівлі на тимчасовій і орендованої землі, так як під такі конструкції не потрібно масивний заглиблений фундамент, а у випадку з одномодульними будівлями, для їх встановлення достатньо плит або просто рівної поверхні.

Більш спрощена схема узгодження при отриманні дозволу на установку, можливість використання на орендованій території та мінімальні терміни зведення будівлі з будь-яким об’ємно-планувальним рішенням дозволяють запропонувати Вам і Вашим гостям затишне житло, оптимізувати вкладені витрати і отримати привабливу окупність.