Доставка і монтаж

Отримайте більше інформації

Доставка

BlockMaster володіє автопарком з широким спектром вантажних автомобілів різного класу і вантажопідйомності, а також парком спецтехніки для виконання будівельних та сервісних робіт.
Компанія також бере на себе підготовку дозвільної документації в різних інстанціях у разі формування автопоїздів, призначених для транспортування нестандартних негабаритних вантажів.

BlockMaster доставить блок-модулі до місця експлуатації, виконає монтаж конструкції і комплектацію обладнанням.

 

Монтаж

Модульний будинок BlockMaster можна переміщувати необмежену кількість разів і встановлювати в необжитих і віддалених від інфраструктури районах, або на орендованих майданчиках і в місцях тимчасового розміщення. Будівля перевозиться у вигляді окремих модулів шириною до 3 і довжиною до 12 метрів. На місці командою фахівців здійснюється вивантаження, монтаж-стикування і підключення до зовнішніх мереж. Так, виконуються монтажні роботи якнайшвидше.

Будівлю можна демонтувати і знову перевезти на інше місце. Також блок-модульна споруда BlockMaster завжди може бути розширена і доповнена новим простором для продуктивної роботи і комфортного перебування!