Виробництво

Отримайте більше інформації

Виробництво мобільних модульних будівель BlockMaster з внутрішньою обробкою і системами комунікацій займає від кількох тижнів. Вибираючи модульну технологію зведення будівель, терміни здачі готового об’єкта «під ключ» максимально скорочуються в порівнянні з традиційними способами будівництва. Досягається це за рахунок заводської готовності базових одиниць будівлі і простоти монтажу на місці експлуатації.

Будівля може складатися з одного або декількох базових модулів шириною до 3,0 м і довжиною до 12 метрів. Технологія будівництва дозволяє індивідуально вибирати місця розташування перегородок, вікон і дверних прорізів.
Гнучкість планувальних рішень можлива як в одномодульних, так і в багатомодульних будівлях.

BlockMaster пропонує комплексні рішення від попередньої концепції до практичної реалізації будівництва блок-модульних будівель. Широкий спектр планувальних рішень і універсальність конструкцій дає можливість отримати приміщення будь-якої площі та різного призначення. Модульні комплекси комплектуються всіма системами життєзабезпечення: вентиляцією, кондиціюванням, каналізацією, водопостачанням і переважно електричним опаленням. Використання сучасних фасадних систем забезпечує естетичний зовнішній вигляд, відповідність корпоративним стандартам або вимогам міської архітектури.