Технологія

Отримайте більше інформації

Будівля, що складається з блок-модулів, може бути змонтована висотою в 2 поверхи необмеженої площі.

На відміну від традиційних методів будівництва, виробництво модульної конструкції відбувається в заводських умовах, що дозволяє зводити будівлі різного призначення в будь-який час року. Коли всі блок-модулі виготовлені, їх легко транспортувати на місце встановлення і якнайшвидше змонтувати без застосування дорогих технічних засобів.

Легкі і міцні конструкції модульних споруд не вимагають масивних фундаментів, довговічні і витримують як високі, так і вкрай низькі температури. У різноманітних погодних умовах технологія модульного будівництва дозволяє зводити комфортні житлові і комерційні об’єкти.

При малій вазі, будівлі мають високі теплоізоляційні властивості та забезпечують комфортність проживання при температурі навколишнього середовища від -40 ° С до + 40 С.

Серійне виробництво та уніфікація елементів зовсім не заперечують різноманіття оздоблення. Технологія модульного будівництва дозволяє самостійно підібрати варіант комплектації, вибрати з усього різноманіття матеріали зовнішнього і внутрішнього оздоблення – від економічного до ексклюзивного.

Переваги модульної технології зведення будівель:

  • Заводська готовність – виробництво блок-модулів в заводських умовах і максимальна готовність базових одиниць до монтажу.
  • Транспортування – легкість і міцність конструкцій, габаритні розміри базових одиниць, що відповідають вимогам транспортування.
  • Фундамент – полегшені конструкції дозволяє встановити будівлю на малозаглиблений, стрічковий, стовпчастий фундамент або рівну поверхню.
  • Трудовитрати – технологія дозволяє знижувати витрати на обладнання будівельного майданчика, використання важкої техніки і команди робочих. Монтаж і складання конструкцій проводяться в дуже короткі терміни.
  • Клімат і геологія – варіювання типу і товщини теплоізоляційних матеріалів дозволяє застосовувати конструкції в різних кліматичних зонах, конструктивні особливості каркасів дозволяють зводити будівлі в сейсмонебезпечних районах і місцевостях з низькою несучою здатністю ґрунтів.
  • Екологічність і безпека – застосовані для утеплення та оздоблення матеріали є екологічно чистими і пожежобезпечними.
  • Функціональність – модульна технологія дозволяє зводити будівлі різної площі та призначень.
  • Широкі декоративні можливості – різноманітність матеріалів для зовнішньої обшивки і внутрішнього оздоблення модульних будівель.