Соціально-побутові

Отримайте більше інформації

Далеко від цивілізації і міських комунікацій або на території тимчасового розміщення мобільні модульні будівлі BlockMaster допоможуть створити всю необхідну інфраструктуру для побуту і роботи людей.

Мобільні модульні будівлі BlockMaster можуть бути укомплектовані всім необхідним обладнанням для організації їдалень, кафе, будинків приготування і прийому їжі.

Гнучкість об’ємно-планувальних рішень дозволить організувати комфортні і функціональні навчальні класи, тренінг-центри та інші приміщення аудиторій.

Модульні будівлі BlockMaster допоможуть забезпечити комфортні умови роботи і відпочинку на віддалених об’єктах. Мобільні споруди незамінні для зведення будівельних містечок, робочих і вахтових селищ.

Блок-модулі, які стоять окремо або змонтовані в одно і двоповерхові комплекси, дозволяють організувати будь-які житлові, побутові та адміністративні приміщення: штаби, столові, роздягальні, туалети і душові.

Швидкомонтовані модульні будівлі BlockMaster можуть бути укомплектовані всіма необхідними системами життєзабезпечення, сантехнікою, меблями та електроустаткуванням.

Модульна технологія будівництва, в тому числі збірно-розбірні модульні системи, дозволяють оперативно розгорнути медпункт, молокоприймальний пункт, лабораторію або дослідний комплекс далеко від цивілізації.

Оперативність введення модульного будівлі в експлуатацію – одне з важливих переваг технології будівництва.

Швидкомонтовані споруди складаються з блок-модулів, окремо встановлених або змонтованих в одно і двоповерхові комплекси.

Будинки BlockMaster виготовлені з безпечних і екологічних матеріалів. До кожної будівлі додається пакет документів, який містить сертифікати на використані матеріали.