Військові

Получите больше информации

Мобільні модульні будівлі та споруди BlockMaster – оптимальне рішення для оборонного комплексу і збройних сил України. Блок-модульні конструкції дозволяють розгорнути військово-польові бази, полігони і військові містечка повністю готові до експлуатації, в рекордно короткі терміни і з можливістю істотної економії на їх утриманні.

Крім підземних бункерів і ракетних шахт, всі будівлі і споруди військових об’єктів можуть бути зведені з блок-модулів. Стаціонарні наземні будівлі військових містечок, такі як казарми, гуртожитки для сімей військовослужбовців, столові, навчальні корпуси, лазарети, комплектуються всіма необхідними системами життєзабезпечення і комфортні для експлуатації цілий рік. Блок-контейнери мобільних об’єктів, таких як штаби, командні пункти, підрозділи зв’язку, проектуються і виготовляються під вирішення конкретних завдань, можуть обходитися без фундаментів і бути укомплектованими автономними інженерними системами.

Всі модульні будівлі BlockMaster мобільні, мають низьку вартість утримання, високий ресурс і ремонтопридатність, а складальні одиниці – блок-контейнери, – залишаються ліквідними весь термін експлуатації і можуть використовуватись як в складі комплексу, так і самостійно.