Спеціалізовані

Отримайте більше інформації

Мобільні модульні будівлі BlockMaster можуть бути встановлені далеко від цивілізації, міських комунікацій, на орендованій території. Блок-модульні будівлі забезпечують комфорт перебування персоналу та необхідні умови для експлуатації обладнання.

З 2012 року BlockMaster бере активну участь в реалізації проектів будівництва сонячних електростанцій. За роки роботи накопичено великий досвід планування мереж і електротехнічного устаткування, який в поєднанні з виробничою базою модульних будівель та металоконструкій дозволяє виготовити комплектні трансформаторні підстанції блок-модульного типу потужністю від 630 до 2500 кВА. BlockMaster співпрацює з провідними постачальниками електрообладнання і може виробляє КТПБ і КРПЗ на базі трансформаторів різних модифікацій і комплектації.

Блок-модульні будівлі BlockMaster використовуються для монтажу телекомунікаційного устаткування і його експлуатації в різних кліматичних зонах, що є оптимальним рішенням для установки віддалених станцій операторів зв’язку для підтримки розвитку мереж.

Модульні котельні і мобільні компресорні мають широку сферу застосування як в промисловості, так і в секторі ЖКГ. Мобільні компресорні модулі призначені для монтажу компресорного устаткування і його використання на тимчасових або віддалених об’єктах.

Функціональність і надійність блок-модулів забезпечуються на етапі проектування, що гарантує тривалу експлуатацію спеціалізованих модульних будівель BlockMaster і встановленого обладнання.