Административні

Отримайте більше інформації

При необхідності розмістити офісний персонал, організувати штаб або розгорнути тимчасовий контакт-центр оптимальним рішенням стануть модульні комплекси BlockMaster. Мобільні будівлі допоможуть в найкоротші терміни і в будь-який час року створити комфортні умови роботи і забезпечити Вашу команду затишним і функціональним творчим простором.

Штаби і мобільні модульні офіси BlockMaster можуть бути укомплектовані різними системами життєзабезпечення: електрикою, водопостачанням, каналізацією, вентиляцією, кондиціюванням, системами захисту і безпеки (блискавкозахист, пожежна безпека, обладнання контролю доступу).

Офісні та штабні модулі для зручності і оперативності, за Вашим бажанням і відповідно до санітарних норм, комплектуються сантехнікою, а також меблями, електроустаткуванням і побутовою технікою.

Різноманіття матеріалів для обробки модульних будівель відкриває широкі декоративні можливості, що дозволяє створити затишок, а також використовувати корпоративну айдентику в інтер’єрі та екстер’єрі.

Всі модульні будівлі прибувають на місце експлуатації в готовому для встановлення вигляді. Якщо будівля складається з декількох блок-модулів або поверхів, виконується монтаж-стикування і вже через декілька годин комфортне модульна будівля BlockMaster готова «під ключ».

Мобільні модульні адміністративно-побутові комплекси BlockMaster комфортні незалежно від погоди, а завдяки заводській готовності базових одиниць будівлі і прискореного монтажу можливо якнайшвидше отримати нове приміщення.