Типові битовки, вагончики

Готові рішення

Типові рішення зі складу та під замовлення

Замовити

Індивідуальні рішення

ЗАПОВНИТИ ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ НА РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ

Розрахунок

Типові вироби BlockMaster – це готові технічні рішення адміністративних-побутових приміщень, призначених для побуту і роботи людей на комерційних, промислових і будівельних об’єктах. Блок-модулі, побутівки і будівельні вагончики застосовуються і в якості офісів, жител, їдалень, санітарних приміщень, штабів, будівель контролю доступу на територію, складів або контейнерів для встановлення обладнання.

Серійні вироби

block-module
БВД-545

Ширина: 2,0 – 3,0 м.
Довжина: 2,4 – 12,0 м.
Висота: 2,5 – 3,0 м.

block-module
БВД-546

Ширина: 2,4 – 3,0 м.
Довжина: 6,0 – 12,0 м.
Висота: 2,5 – 3,0 м.

block-module
БВД-547

Ширина: 2,4 – 3,0 м.
Довжина: 6,0 – 12,0 м.
Висота: 2,5 – 3,0 м.

block-module
БВД-548

Ширина: 2,4 – 3,0 м.
Довжина: 6,0 – 12,0 м.
Висота: 2,5 – 3,0 м.

block-module
БВД-549

Ширина: 2,4 – 3,0 м.
Довжина: 6,0 – 12,0 м.
Висота: 2,5 – 3,0 м.

block-module
БВД-550

Ширина: 2,4 – 3,0 м.
Довжина: 9,0 – 12,0 м.
Висота: 2,5 – 3,0 м.


Ціна базового блок-модулю “під ключ” готового до експлуатації від 6 945 грн/кв.м.

Технологія

На відміну від традиційних методів будівництва, виробництво модульної конструкції відбувається в заводських умовах, що дозволяє зводити будівлі різного призначення в будь-який час року. Коли все блок-модулі виготовлені, їх легко транспортувати на місце експлуатації та в мінімальні терміни змонтувати без застосування дорогих технічних засобів.

Легкі і міцні конструкції модульних споруд не вимагають масивних фундаментів, довговічні і витримують як високі, так і вкрай низькі температури. У різноманітних погодних умовах технологія модульного будівництва дозволяє зводити комфортні житлові і комерційні об’єкти.

КАРКАС

Рами і стійки металеві зварні з труб і гнутих куточків з попереднім очищенням, нанесенням грунту і фарби. Обрешітка з дерев’яного бруса, попередньо підготовленого і обробленого антисептиком і антипіреном.

ПОКРІВЛЯ

Покрівля може бути плоска, односкатна, двоскатна або фальш-дах. Покриття металопрофілем, черепицею або покрівельної мембраною. Ферми і прогони фальш-даху виконуються з дерев’яного обробленого бруса. Наявність утеплювача, паробарьера.

ОБШИВКА

Переважно використовується профільований металевий лист з полімерним покриттям, але Й так само блок-хаус, сайдинг, вентильований фасад ТА інші огороджувальні матеріали і конструкції. Стінові панелі утеплені, в наявності вітро- і паробар’єр.

ОЗДОБЛЕННЯ

Широкий вибір матеріалів, текстур і кольорів: OSB з фарбуванням і без, ламіноване ДСП, пластикова вагонка, гіпсокартон з фарбуванням і без, металевий профіль або гладкий лист. У комплекті оздоблювальні елементи, куточки, плінтуси й нащільники.

Отримайте консультацію нашого експерта, щоб визначити оптимальну технологію зведення будівлі для Ваших завдань, а також скористатись всіма можливостями обраної технології
ВІКНА І ДВЕРІ

Будинки комплектуються металопластиковими вікнами різної конфігурації, зовнішніми і внутрішніми металевими, дерев’яними, МДФ і металопластиковими дверима, а також воротами, в тому числі автоматичними і напівавтоматичними. Двері комплектуються доводчиками, упорами, ручками, замками. Встановлення захисних ролет, віконниць.

СКЛАДОВІ

Модульні будівлі комплектуються вхідними групами, навісами, фризами, сходами з майданчиками і поручнями, навісними козирками. Будівля може бути оформлено у відповідності до корпоративних стандартів і інших вимогам для впізнаваності форм і кольору брендів.

ІНЖЕНЕРНІ МЕРЕЖІ

Комфорт експлуатації забезпечать автономні або підключені до міських мереж комунікації: електропостачання, кондиціонування, вентиляція, опалення, водопостачання, каналізація. Всі інженерні системи комплектуються необхідним обладнанням і складовими.

КОМПЛЕКТАЦІЯ

Модульні будівлі комплектуються всім необхідним обладнанням, сантехнікою, водонагрівачами, внутрішніми перегородками, електроприладами, меблями.

МАЙСТЕРНІСТЬ І НАДІЙНІСТЬ

Ми пропонуємо найкращі комплексні рішення, а наш системний підхід до управління якістю всіх процесів блок-модульного будівництва сертифікований за міжнародними стандартамиISO 9001: 2015.